Przyborowska & Lazer na jednej konferencji, nieprawdopodobne :-).

with Brak komentarzy

„10 czerwca 2016 r. obie panie były widziane na tej samej konferencji o Prawach Pacjenta, która odbyła się w ramach Międzynarodowych Targów Medycznych w Warszawie.” – jak donosi zakładka aktualności na stronie kancelarii www.przyborowska-lazer.pl

Wpis z przymrużeniem oka z okazji zbliżającego się weekendu, ale nie ulega wątpliwości, że zsynchronizowanie kalendarza młodej mamy (mowa o Przyborowskiej) i młodej nie-mamy z tendencją do nadaktywności wszelkich, no dobrze, nie wszelkich, ale tych z medycyną w tle (mowa o Lazer), sprawia spore trudności. Szczególnie, że dziś w siedzibie Rzecznika Praw Obywatelskich odbyła się niezwykle ciekawa konferencja pt.: „Wybrane aspekty praw człowieka a bioetyka”. Coś jednak trzeba wybrać i kierować się przeczuciem, gdyż nad zdolnością bilokacji jeszcze pracujemy, głównie gdy sądy wyznaczają nam terminy dwóch rozpraw w tym samym dniu, lecz w innych miastach.

 

Kolejne konferencje z naszym udziałem to:

 

- Forum Menadżerów Służby Zdrowia - 16 czerwca 2016 r. w Gdańsku – tam, w mieście w którym ukończyła studia prawnicze, wystąpi adwokat Joanna Lazer i opowie o tym: „Jak się chronić przed roszczeniami pacjentów?”

 

- Nowa Rekomendacja w sprawie Szkód Osobowych – praktyka a działalność Zakładów Ubezpieczeń - 29 września 2016 r. w Warszawie – tam o: „Możliwościach żądania przez uprawnionych zadośćuczynienia z art. 448 k.c. oraz praktyki związanej z nieuznawaniem tych roszczeń przez niektórych ubezpieczycieli” opowie radca prawny Katarzyna Przyborowska.

 

W istocie nieswojo pisze się o sobie w osobie trzeciej. Nie będę wobec tego nadużywać tej formy 🙂. Do zobaczenia na konferencjach, a jeśli chcesz spotkać się z nami wcześniej zapraszamy do kontaktu kancelaria@przyborowska-lazer.pl

Joanna Lazer

 

InnovaMed

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.