Joanna Lazer adwokat

 Joanna Lazer adwokat

 

 

   Skorzystaj z kodu QR

i pobierz sprawnie moje dane kontaktowe.

QR - Joanna Lazer

 

Joanna Lazer, adwokat  

Od kwietnia 2016 r. mam zaszczyt pełnić funkcję Przewodniczącej Sekcji Prawa Medycznego i Farmaceutycznego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Od grudnia 2015 r. zostałam powołana do pełnienia funkcji protokolanta Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie.

Trzeba robić to, co się lubi, a ja zawodowo najlepiej czuję się w sądzie, dlatego wybrałam zawód adwokata. Od zawsze fascynuje mnie medycyna, co skłoniło mnie do rozwijania specjalizacji procesowej wokół prawa medycznego - konkretnie praw pacjenta i błędów medycznych. Nie jest mi też obojętny los polskich pielęgniarek. To nie jest pustosłowie. Niedługo przekonają się Państwo dlaczego.  

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, podyplomowego Studium Prawa Spółek na Uniwersytecie Warszawskim oraz Diploma in an Introduction to English Law and the Law of the European Union przygotowanego przez Uniwersytet Cambridge. Jestem też członkiem Polskiego Centrum Mediacji.

Mówią, że jestem ambitna na sali sądowej i na korcie. To prawda. Integruję środowisko zawodowe wokół sportów rakietowych, w myśl zasady, że poza prawem też istnieje życie. Nie potrafię wybrać pomiędzy badmintonem a tenisem, więc uprawiam obie dyscypliny – z takim samym zacięciem.
 

Profil LinkedIn Joanna Lazer

Tel. + 48 604 432 333

 

I jeszcze ja, w wersji z przymrużeniem oka, w prezencie od Kolegi.

JL karykatura

Powrót do zakładki Zespół >>Twitter_ikona

Powrót do Strony głównej >>